Pazartesi - Pazar 10:00 - 24:00

Web Site Optimizasyonu!

Sitenizi Optimize Edip Daha Hızlı Açılmasını Sağlıyoruz!
slider

Bölgesel SEO İşletmenizin bölgenizdeki bilinirliğini arttırıyoruz.

Sosyal medya hesapları yönetimi, arama motorlarına kayıt, işletmenizin çeşitli web sitelerde tanıtımı gibi hizmetleri kapsar.
slider

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya hesaplarınızın düzenlenmesi, yönetilmesi, sayfa bilinirliğinin arttırılması ve reklam çalışmalarını kapsar.
slider

Email Tanıtımı

Yeni müşterilerle verimli ve etkili bir şekilde etkileşim kurma çabalarında ürün ve hizmetleri tanıtımını yapmak için kitlenizin her alanına özel tanıtım kampanyaları oluşturuyoruz.
slider

Web Projesi

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak yeni teknolojileri kullanarak web sitesi,web yazılımları,web projeleri tasarlayıp kodluyoruz.
slider
image
Bölgesel Seo Çalışması

Ulaşılabilir olmak her zaman size avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden bölgenizdeki insanların işletmenizden haberdar olmasını sağlamak amacıyla bölgesel seo çalışması son derece önemlidir. Potansiyel müşterilerinizi devamlı müşterilere dönüştürebilirsiniz.

image
Harita Arama Optimizasyonu

Harita arama optimizasyonu sayesinde işletmenizin konumu, telefon numarası, çalışma günü ve saatleri gibi bilgileri arama motorlarında görebilirler. Sizin yol tarifi vermenize gerek kalmadan yol tarifi alabilirler.

image
Kaliteli Backlink Hizmeti

Sitenizin otoritesini arttırmak amacıyla kaliteli backlinklere sahip olmak gerekir. Kaliteli backlinler sayesinde arama motorlarındaki puanınız ve otoriteniz artacaktır. Aynı zamanda arama sonuçlarında üst sıralara çıkmanız kolaylaşacaktır.

image
Hedef Kitle Bazlı Reklam

Her işletmenin hitap ettiği hedef kitle farklılık gösterebilir. Yaş, cinsiyet, bölge, ülke vb. gibi kriterlere göre reklamınzı sadece hedef kitlenize yapıyoruz. Bu sayede hedefinizden şaşmadan doğru ve emin adımlarla ilerlemiş oluyorsunuz.

image
Web Sitesi Tasarımı

İhtiyaçlarınızı dinliyor ve analiz edip size en uygun web sitelerini tasarlıyoruz. Unutmamak gerekir ki teknolojinin son derece geliştiği bu dönemde web siteleri size büyük avantajlar sağlayacaktır. Nerede olursanız olun web siteleri sayesinde mesafelerin bir önemi kalmayacak.

image
E Posta Tasarımı

E posta ve şablonlar sayesinde mail listenizdeki kullanıcılara dikkat çekici kampanyalar, özel gün ve kutlama mailleri gönderebilirsiniz. Dilerseniz sektörünüze uygun mail listeslerinden oluşan hizmetimizinden de yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Site Testi

Sitenizdeki hataları ve iyileştirilmesi gereken kısımları tespit edip size rapor sunuyoruz!

image image image

Videomuzu İzleyin

Teknolance olarak sizlere sunduğumuz hizmetler hakkındaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Hakkımızda
mountain mountain

Sizin İçin Kaliteli Hizmetler Sunuyoruz

İyi bir hizmet bizim sorumluğumuz, sizin ise hakkınızdır. Bunun bilincinde olarak size en iyi hizmetleri sunmak için buradayız.

image

AMACA YÖNELİK

Hedeflerinize yönelik hizmetler sunuyoruz.

image

STRATEJİK

Sizi amacınıza ulaştıracak çözümler sunuyoruz.

image

TEKNOLOJİK

Gelişen yeni teknolojileri hizmete dönüştürerek size sunuyoruz.

image

ANALİTİK

Problemlerinize çözüm bulmak için buradayız.

%100
%
Müşteri Memnuniyeti
4.
Hizmet Yılı
40+
+
Hizmet
120+
+
Memnun Müşteri

Projelerimiz

En son yapmış olduğumuz projeler aşağıda listelenmiştir.

Freedbhost.com
Freedbhost
U.Ü TBMYO MEZUN TAKİP
Tüm Projeler